| Package | Box |
|---|---|
| Series | Drive-Loc VI |
| RoHS | RoHS |
| Features | Chrome Finish |
| Quantity | 1 |
| Tip Size | 3/8" |
| Tip Type | Hex Socket |
| Tool Type | Blade |
| Drive Size | - |
| Part Status | Active |
| Length - Overall | 5.91" (150.0mm) |
| Package | Box |
|---|---|
| Series | Drive-Loc VI |
| RoHS | RoHS |
| Features | Chrome Finish |
| Quantity | 1 |
| Tip Size | 3/8" |
| Tip Type | Hex Socket |
| Tool Type | Blade |
| Drive Size | - |
| Part Status | Active |
| Length - Overall | 5.91" (150.0mm) |