| Package | - |
|---|---|
| Series | System 6 |
| RoHS | RoHS |
| Features | Chrome Finish |
| Quantity | 1 |
| Tip Size | 7/32" |
| Tip Type | Hex Socket |
| Tool Type | Blade |
| Drive Size | 6mm |
| Part Status | Obsolete |
| Length - Overall | 5.51" (140.0mm) |
| Package | - |
|---|---|
| Series | System 6 |
| RoHS | RoHS |
| Features | Chrome Finish |
| Quantity | 1 |
| Tip Size | 7/32" |
| Tip Type | Hex Socket |
| Tool Type | Blade |
| Drive Size | 6mm |
| Part Status | Obsolete |
| Length - Overall | 5.51" (140.0mm) |