| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | SMA |
| RoHS | RoHS |
| Length | - |
| Features | 3.983 in-lbs (0.45Nm) Torque |
| Tool Type | SMA Torque Wrench |
| End - Size | 8mm |
| Part Status | Active |
| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | SMA |
| RoHS | RoHS |
| Length | - |
| Features | 3.983 in-lbs (0.45Nm) Torque |
| Tool Type | SMA Torque Wrench |
| End - Size | 8mm |
| Part Status | Active |