| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | ASWS |
| RoHS | RoHS |
| Length | 4.00" (101.6mm) |
| Features | Polished Chrome Finish |
| Tool Type | Open End |
| End - Size | 7/16" |
| Part Status | Active |
| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | ASWS |
| RoHS | RoHS |
| Length | 4.00" (101.6mm) |
| Features | Polished Chrome Finish |
| Tool Type | Open End |
| End - Size | 7/16" |
| Part Status | Active |