| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | AW |
| RoHS | RoHS |
| Length | 12.00" (304.8mm) |
| Features | Polished Chrome Finish, Soft Grip, Wide Capacity |
| Tool Type | Adjustable |
| End - Size | 1-1/2" |
| Part Status | Active |
| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | AW |
| RoHS | RoHS |
| Length | 12.00" (304.8mm) |
| Features | Polished Chrome Finish, Soft Grip, Wide Capacity |
| Tool Type | Adjustable |
| End - Size | 1-1/2" |
| Part Status | Active |