| Package | Box |
|---|---|
| Series | CTW |
| RoHS | RoHS |
| Length | 30.00" (762.0mm) |
| Features | 30 in-lbs (3.4Nm) Torque, 15°, Audible Click, Ergonomic, Soft Grip |
| Tool Type | Torque Wrench |
| End - Size | - |
| Part Status | Active |
| Package | Box |
|---|---|
| Series | CTW |
| RoHS | RoHS |
| Length | 30.00" (762.0mm) |
| Features | 30 in-lbs (3.4Nm) Torque, 15°, Audible Click, Ergonomic, Soft Grip |
| Tool Type | Torque Wrench |
| End - Size | - |
| Part Status | Active |