| Package | Box |
|---|---|
| Series | TWAF |
| RoHS | RoHS |
| Length | 8.85" (224.8mm) |
| Features | 88 in-lbs (10Nm) Torque, Audible Click, Black Oxide Finish, Ergonomic, Soft Grip |
| Tool Type | Torque Wrench |
| End - Size | 22mm |
| Part Status | Active |
| Package | Box |
|---|---|
| Series | TWAF |
| RoHS | RoHS |
| Length | 8.85" (224.8mm) |
| Features | 88 in-lbs (10Nm) Torque, Audible Click, Black Oxide Finish, Ergonomic, Soft Grip |
| Tool Type | Torque Wrench |
| End - Size | 22mm |
| Part Status | Active |