| Package | Bag |
|---|---|
| Series | 99 |
| RoHS | RoHS |
| Length | 3.07" (78.0mm) |
| Features | Chrome Finish |
| Tool Type | Open End |
| End - Size | 6mm |
| Part Status | Active |
| Package | Bag |
|---|---|
| Series | 99 |
| RoHS | RoHS |
| Length | 3.07" (78.0mm) |
| Features | Chrome Finish |
| Tool Type | Open End |
| End - Size | 6mm |
| Part Status | Active |