| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | |
| RoHS | RoHS |
| Size | 3/8" |
| Features | Black Tip, Chrome Finish |
| Tip Type | Slotted |
| Tool Type | Screwdriver |
| Part Status | Active |
| Length - Blade | 18.00" (457.2mm) |
| Length - Overall | 23.31" (592.1mm) |
| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | |
| RoHS | RoHS |
| Size | 3/8" |
| Features | Black Tip, Chrome Finish |
| Tip Type | Slotted |
| Tool Type | Screwdriver |
| Part Status | Active |
| Length - Blade | 18.00" (457.2mm) |
| Length - Overall | 23.31" (592.1mm) |