| Package | Bag |
|---|---|
| Series | RPC |
| RoHS | RoHS |
| Length | 4.96" (126.0mm) |
| Features | - |
| Tool Type | SMA Torque Wrench |
| End - Size | 6mm |
| Part Status | Active |
| Package | Bag |
|---|---|
| Series | RPC |
| RoHS | RoHS |
| Length | 4.96" (126.0mm) |
| Features | - |
| Tool Type | SMA Torque Wrench |
| End - Size | 6mm |
| Part Status | Active |