| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | |
| RoHS | RoHS |
| Type | Thrust Bearing |
| Width | 0.078" (1.98mm) |
| Features | - |
| Material | - |
| Part Status | Active |
| Inner Diameter | 0.625" (15.88mm) |
| Outer Diameter | 1.125" (28.58mm) |
| Static Load Rating | - |
| Dynamic Load Rating | - |
| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | |
| RoHS | RoHS |
| Type | Thrust Bearing |
| Width | 0.078" (1.98mm) |
| Features | - |
| Material | - |
| Part Status | Active |
| Inner Diameter | 0.625" (15.88mm) |
| Outer Diameter | 1.125" (28.58mm) |
| Static Load Rating | - |
| Dynamic Load Rating | - |