| Package | Box |
|---|---|
| Series | MAVM |
| RoHS | RoHS |
| Form | - |
| Type | Foot |
| Color | Yellow |
| Shape | Cylindrical, Recessed Center |
| Hardness | - |
| Material | Steel |
| Thickness | 0.410" (10.41mm) |
| Part Status | Active |
| Mounting Type | Threaded Stud |
| Size / Dimension | 3.000" Dia (76.20mm) |
| Package | Box |
|---|---|
| Series | MAVM |
| RoHS | RoHS |
| Form | - |
| Type | Foot |
| Color | Yellow |
| Shape | Cylindrical, Recessed Center |
| Hardness | - |
| Material | Steel |
| Thickness | 0.410" (10.41mm) |
| Part Status | Active |
| Mounting Type | Threaded Stud |
| Size / Dimension | 3.000" Dia (76.20mm) |