| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | |
| RoHS | RoHS |
| Form | - |
| Type | Bumper |
| Color | Silver |
| Shape | Cylindrical, Recessed Center |
| Hardness | - |
| Material | Rubber |
| Thickness | 0.433" (11.00mm) |
| Part Status | Active |
| Mounting Type | Screw Mount |
| Size / Dimension | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | |
| RoHS | RoHS |
| Form | - |
| Type | Bumper |
| Color | Silver |
| Shape | Cylindrical, Recessed Center |
| Hardness | - |
| Material | Rubber |
| Thickness | 0.433" (11.00mm) |
| Part Status | Active |
| Mounting Type | Screw Mount |
| Size / Dimension | 0.866" Dia (22.00mm) |