| Package | Box |
|---|---|
| Series | Heyco® |
| RoHS | RoHS |
| Type | Body Plug |
| Color | Black |
| Material | Nylon |
| Part Status | Active |
| Hole Diameter | 0.812" (20.63mm) |
| Flange Diameter | 0.990" (25.15mm) |
| Panel Thickness | 0.410" (10.41mm) |
| Diameter - Inside | - |
| Diameter - Outside | - |
| Package | Box |
|---|---|
| Series | Heyco® |
| RoHS | RoHS |
| Type | Body Plug |
| Color | Black |
| Material | Nylon |
| Part Status | Active |
| Hole Diameter | 0.812" (20.63mm) |
| Flange Diameter | 0.990" (25.15mm) |
| Panel Thickness | 0.410" (10.41mm) |
| Diameter - Inside | - |
| Diameter - Outside | - |