| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | MicroPlastics, W |
| RoHS | RoHS |
| Type | Flat |
| Plating | - |
| Material | Nylon |
| Thickness | 0.062" (1.58mm) |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 0.390" (9.91mm) |
| Diameter - Outside | 0.880" (22.35mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | - |
| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | MicroPlastics, W |
| RoHS | RoHS |
| Type | Flat |
| Plating | - |
| Material | Nylon |
| Thickness | 0.062" (1.58mm) |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 0.390" (9.91mm) |
| Diameter - Outside | 0.880" (22.35mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | - |