| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | MicroPlastics, W |
| RoHS | RoHS |
| Type | Flat |
| Plating | - |
| Material | Nylon |
| Thickness | 0.160" (4.06mm) |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 0.360" (9.14mm) |
| Diameter - Outside | 0.735" (18.67mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | - |
| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | MicroPlastics, W |
| RoHS | RoHS |
| Type | Flat |
| Plating | - |
| Material | Nylon |
| Thickness | 0.160" (4.06mm) |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 0.360" (9.14mm) |
| Diameter - Outside | 0.735" (18.67mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | - |