| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | |
| RoHS | RoHS |
| Type | Flat |
| Plating | - |
| Material | Nylon |
| Thickness | 0.098" (2.50mm) |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 0.413" (10.50mm) |
| Diameter - Outside | 0.866" (22.00mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | M10 |
| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | |
| RoHS | RoHS |
| Type | Flat |
| Plating | - |
| Material | Nylon |
| Thickness | 0.098" (2.50mm) |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 0.413" (10.50mm) |
| Diameter - Outside | 0.866" (22.00mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | M10 |