| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | MicroPlastics, W |
| RoHS | RoHS |
| Type | Flat |
| Plating | - |
| Material | Nylon |
| Thickness | 0.088" (2.24mm) |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 0.433" (11.00mm) |
| Diameter - Outside | 0.984" (24.99mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | - |
| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | MicroPlastics, W |
| RoHS | RoHS |
| Type | Flat |
| Plating | - |
| Material | Nylon |
| Thickness | 0.088" (2.24mm) |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 0.433" (11.00mm) |
| Diameter - Outside | 0.984" (24.99mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | - |