| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | MicroPlastics |
| RoHS | RoHS |
| Type | - |
| Plating | - |
| Material | Nylon |
| Thickness | 0.118" (3.00mm) |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 0.827" (21.00mm) |
| Diameter - Outside | 1.457" (37.00mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | - |
| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | MicroPlastics |
| RoHS | RoHS |
| Type | - |
| Plating | - |
| Material | Nylon |
| Thickness | 0.118" (3.00mm) |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 0.827" (21.00mm) |
| Diameter - Outside | 1.457" (37.00mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | - |