| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | MicroPlastics, SW |
| RoHS | RoHS |
| Type | - |
| Plating | - |
| Material | Nylon |
| Thickness | 0.047" (1.19mm) |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 0.165" (4.19mm) |
| Diameter - Outside | 0.354" (8.99mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | M4.2 |
| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | MicroPlastics, SW |
| RoHS | RoHS |
| Type | - |
| Plating | - |
| Material | Nylon |
| Thickness | 0.047" (1.19mm) |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 0.165" (4.19mm) |
| Diameter - Outside | 0.354" (8.99mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | M4.2 |