| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | MicroPlastics, FW |
| RoHS | RoHS |
| Type | Flat |
| Plating | - |
| Material | Nylon |
| Thickness | 0.154" (3.91mm) |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 0.039" (0.99mm) |
| Diameter - Outside | 0.119" (3.02mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | - |
| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | MicroPlastics, FW |
| RoHS | RoHS |
| Type | Flat |
| Plating | - |
| Material | Nylon |
| Thickness | 0.154" (3.91mm) |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 0.039" (0.99mm) |
| Diameter - Outside | 0.119" (3.02mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | - |