| Package | Box |
|---|---|
| Series | |
| RoHS | RoHS |
| Features | - |
| Quantity | - |
| Tip Size | T25 |
| Tip Type | Torx® |
| Tool Type | Bit, Power |
| Drive Size | 1/4" |
| Part Status | Obsolete |
| Length - Overall | 2.00" (50.8mm) |
| Package | Box |
|---|---|
| Series | |
| RoHS | RoHS |
| Features | - |
| Quantity | - |
| Tip Size | T25 |
| Tip Type | Torx® |
| Tool Type | Bit, Power |
| Drive Size | 1/4" |
| Part Status | Obsolete |
| Length - Overall | 2.00" (50.8mm) |