| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | |
| RoHS | RoHS |
| Type | Flat |
| Plating | - |
| Material | Steel |
| Thickness | 0.016" (0.40mm) |
| Part Status | Obsolete |
| Diameter - Inside | 0.165" (4.20mm) |
| Diameter - Outside | 0.354" (9.00mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | M4 |
| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | |
| RoHS | RoHS |
| Type | Flat |
| Plating | - |
| Material | Steel |
| Thickness | 0.016" (0.40mm) |
| Part Status | Obsolete |
| Diameter - Inside | 0.165" (4.20mm) |
| Diameter - Outside | 0.354" (9.00mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | M4 |