| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | MicroPlastics, W |
| RoHS | RoHS |
| Type | Flat |
| Plating | - |
| Material | Nylon |
| Thickness | 0.135" (3.43mm) |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 1.280" (32.51mm) |
| Diameter - Outside | 2.010" (51.05mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | - |
| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | MicroPlastics, W |
| RoHS | RoHS |
| Type | Flat |
| Plating | - |
| Material | Nylon |
| Thickness | 0.135" (3.43mm) |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 1.280" (32.51mm) |
| Diameter - Outside | 2.010" (51.05mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | - |