| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | MicroPlastics, SW |
| RoHS | RoHS |
| Type | Sealing |
| Plating | - |
| Material | Nylon |
| Thickness | 0.209" (5.30mm) |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 0.394" (10.00mm) |
| Diameter - Outside | 0.772" (19.60mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | M10 |
| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | MicroPlastics, SW |
| RoHS | RoHS |
| Type | Sealing |
| Plating | - |
| Material | Nylon |
| Thickness | 0.209" (5.30mm) |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 0.394" (10.00mm) |
| Diameter - Outside | 0.772" (19.60mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | M10 |