| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | |
| RoHS | RoHS |
| Type | Flat |
| Plating | - |
| Material | Stainless Steel |
| Thickness | 0.320" (8.13mm) |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 5.200" (132.08mm) |
| Diameter - Outside | 8.000" (203.20mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | M6x1 |
| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | |
| RoHS | RoHS |
| Type | Flat |
| Plating | - |
| Material | Stainless Steel |
| Thickness | 0.320" (8.13mm) |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 5.200" (132.08mm) |
| Diameter - Outside | 8.000" (203.20mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | M6x1 |