| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | |
| RoHS | RoHS |
| Type | Split Lock |
| Plating | - |
| Material | Steel |
| Thickness | 0.025" (0.64mm) |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 0.118" (3.00mm) |
| Diameter - Outside | 0.209" (5.30mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | #4 |
| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | |
| RoHS | RoHS |
| Type | Split Lock |
| Plating | - |
| Material | Steel |
| Thickness | 0.025" (0.64mm) |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 0.118" (3.00mm) |
| Diameter - Outside | 0.209" (5.30mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | #4 |