| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | System 4 |
| RoHS | RoHS |
| Features | - |
| Quantity | 10 |
| Tip Size | 0.8mm |
| Tip Type | Slotted |
| Tool Type | Bit, Micro |
| Drive Size | 4mm |
| Part Status | Active |
| Length - Overall | 1.10" (28.0mm) |
| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | System 4 |
| RoHS | RoHS |
| Features | - |
| Quantity | 10 |
| Tip Size | 0.8mm |
| Tip Type | Slotted |
| Tool Type | Bit, Micro |
| Drive Size | 4mm |
| Part Status | Active |
| Length - Overall | 1.10" (28.0mm) |