| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | MicroPlastics |
| RoHS | RoHS |
| Type | - |
| Plating | - |
| Material | Acetal |
| Thickness | 0.039" (0.99mm) |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 0.451" (11.46mm) |
| Diameter - Outside | 0.848" (21.54mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | M10 |
| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | MicroPlastics |
| RoHS | RoHS |
| Type | - |
| Plating | - |
| Material | Acetal |
| Thickness | 0.039" (0.99mm) |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 0.451" (11.46mm) |
| Diameter - Outside | 0.848" (21.54mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | M10 |