| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | SW |
| RoHS | RoHS |
| Type | - |
| Plating | - |
| Material | Nylon |
| Thickness | - |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 0.505" (12.83mm) |
| Diameter - Outside | 0.750" (19.05mm) 3/4" |
| Thread/Screw/Hole Size | 1/2" |
| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | SW |
| RoHS | RoHS |
| Type | - |
| Plating | - |
| Material | Nylon |
| Thickness | - |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 0.505" (12.83mm) |
| Diameter - Outside | 0.750" (19.05mm) 3/4" |
| Thread/Screw/Hole Size | 1/2" |