| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | MicroPlastics, W |
| RoHS | RoHS |
| Type | Flat |
| Plating | - |
| Material | Nylon |
| Thickness | 0.090" (2.29mm) |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 0.640" (16.26mm) |
| Diameter - Outside | 1.375" (34.93mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | - |
| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | MicroPlastics, W |
| RoHS | RoHS |
| Type | Flat |
| Plating | - |
| Material | Nylon |
| Thickness | 0.090" (2.29mm) |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 0.640" (16.26mm) |
| Diameter - Outside | 1.375" (34.93mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | - |