| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | Skiffy |
| RoHS | RoHS |
| Type | Flat |
| Plating | - |
| Material | Plastic |
| Thickness | 0.118" (3.00mm) |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 0.331" (8.40mm) |
| Diameter - Outside | 1.575" (40.00mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | M8 |
| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | Skiffy |
| RoHS | RoHS |
| Type | Flat |
| Plating | - |
| Material | Plastic |
| Thickness | 0.118" (3.00mm) |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 0.331" (8.40mm) |
| Diameter - Outside | 1.575" (40.00mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | M8 |