| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | System 4 |
| RoHS | RoHS |
| Features | Ball Retainer, ESD Safe, Free Turning Cap, Impact Resistant |
| Quantity | 1 |
| Tip Size | - |
| Tip Type | - |
| Tool Type | Handle, Bit Holding |
| Drive Size | 4mm |
| Part Status | Obsolete |
| Length - Overall | 4.33" (110.0mm) |
| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | System 4 |
| RoHS | RoHS |
| Features | Ball Retainer, ESD Safe, Free Turning Cap, Impact Resistant |
| Quantity | 1 |
| Tip Size | - |
| Tip Type | - |
| Tool Type | Handle, Bit Holding |
| Drive Size | 4mm |
| Part Status | Obsolete |
| Length - Overall | 4.33" (110.0mm) |