| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | MicroPlastics, M |
| RoHS | RoHS |
| Type | Flat |
| Plating | - |
| Material | Nylon |
| Thickness | 0.031" (0.80mm) |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 0.085" (2.15mm) |
| Diameter - Outside | 0.197" (5.00mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | M2 |
| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | MicroPlastics, M |
| RoHS | RoHS |
| Type | Flat |
| Plating | - |
| Material | Nylon |
| Thickness | 0.031" (0.80mm) |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 0.085" (2.15mm) |
| Diameter - Outside | 0.197" (5.00mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | M2 |