| Package | - |
|---|---|
| Series | |
| RoHS | RoHS |
| Type | Internal Tooth |
| Plating | - |
| Material | - |
| Thickness | 0.018" (0.46mm) |
| Part Status | Obsolete |
| Diameter - Inside | 0.469" (11.91mm) 15/32" |
| Diameter - Outside | 0.609" (15.47mm) 39/64" |
| Thread/Screw/Hole Size | - |
| Package | - |
|---|---|
| Series | |
| RoHS | RoHS |
| Type | Internal Tooth |
| Plating | - |
| Material | - |
| Thickness | 0.018" (0.46mm) |
| Part Status | Obsolete |
| Diameter - Inside | 0.469" (11.91mm) 15/32" |
| Diameter - Outside | 0.609" (15.47mm) 39/64" |
| Thread/Screw/Hole Size | - |