| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | Skiffy |
| RoHS | RoHS |
| Type | Flat, Retaining |
| Plating | - |
| Material | Plastic |
| Thickness | 0.083" (2.10mm) |
| Part Status | Obsolete |
| Diameter - Inside | 0.126" (3.20mm) |
| Diameter - Outside | 0.217" (5.50mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | M3 |
| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | Skiffy |
| RoHS | RoHS |
| Type | Flat, Retaining |
| Plating | - |
| Material | Plastic |
| Thickness | 0.083" (2.10mm) |
| Part Status | Obsolete |
| Diameter - Inside | 0.126" (3.20mm) |
| Diameter - Outside | 0.217" (5.50mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | M3 |