| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | |
| RoHS | RoHS |
| Type | Split Lock |
| Plating | - |
| Material | Stainless Steel |
| Thickness | 0.050" (1.27mm) |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 0.117" (2.97mm) |
| Diameter - Outside | 0.197" (5.00mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | - |
| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | |
| RoHS | RoHS |
| Type | Split Lock |
| Plating | - |
| Material | Stainless Steel |
| Thickness | 0.050" (1.27mm) |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 0.117" (2.97mm) |
| Diameter - Outside | 0.197" (5.00mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | - |