| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | Skiffy |
| RoHS | RoHS |
| Type | Flat |
| Plating | - |
| Material | Polycarbonate |
| Thickness | 0.020" (0.51mm) |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 0.083" (2.10mm) |
| Diameter - Outside | 0.158" (4.01mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | M2 |
| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | Skiffy |
| RoHS | RoHS |
| Type | Flat |
| Plating | - |
| Material | Polycarbonate |
| Thickness | 0.020" (0.51mm) |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 0.083" (2.10mm) |
| Diameter - Outside | 0.158" (4.01mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | M2 |