| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | Skiffy |
| RoHS | RoHS |
| Type | Flat |
| Plating | - |
| Material | Polycarbonate |
| Thickness | 0.031" (0.79mm) 1/32" |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 0.130" (3.30mm) |
| Diameter - Outside | 0.315" (8.00mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | M3 |
| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | Skiffy |
| RoHS | RoHS |
| Type | Flat |
| Plating | - |
| Material | Polycarbonate |
| Thickness | 0.031" (0.79mm) 1/32" |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 0.130" (3.30mm) |
| Diameter - Outside | 0.315" (8.00mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | M3 |