| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | MicroPlastics |
| RoHS | RoHS |
| Type | Sealing |
| Plating | - |
| Material | Nylon |
| Thickness | 0.120" (3.05mm) |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 0.200" (5.08mm) |
| Diameter - Outside | 0.421" (10.69mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | #10 |
| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | MicroPlastics |
| RoHS | RoHS |
| Type | Sealing |
| Plating | - |
| Material | Nylon |
| Thickness | 0.120" (3.05mm) |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 0.200" (5.08mm) |
| Diameter - Outside | 0.421" (10.69mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | #10 |