| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | Skiffy |
| RoHS | RoHS |
| Type | Flat |
| Plating | - |
| Material | Plastic |
| Thickness | 0.059" (1.50mm) |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 0.169" (4.29mm) |
| Diameter - Outside | 0.472" (12.00mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | M4 |
| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | Skiffy |
| RoHS | RoHS |
| Type | Flat |
| Plating | - |
| Material | Plastic |
| Thickness | 0.059" (1.50mm) |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 0.169" (4.29mm) |
| Diameter - Outside | 0.472" (12.00mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | M4 |