| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | MicroPlastics, FW |
| RoHS | RoHS |
| Type | Flat |
| Plating | - |
| Material | Nylon |
| Thickness | 0.075" (1.91mm) |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 3.030" (76.96mm) |
| Diameter - Outside | 3.600" (91.44mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | - |
| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | MicroPlastics, FW |
| RoHS | RoHS |
| Type | Flat |
| Plating | - |
| Material | Nylon |
| Thickness | 0.075" (1.91mm) |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 3.030" (76.96mm) |
| Diameter - Outside | 3.600" (91.44mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | - |