| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | Skiffy |
| RoHS | RoHS |
| Type | Flat, Retaining |
| Plating | - |
| Material | Plastic |
| Thickness | 0.106" (2.69mm) |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 0.209" (5.31mm) |
| Diameter - Outside | 0.335" (8.50mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | M5 |
| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | Skiffy |
| RoHS | RoHS |
| Type | Flat, Retaining |
| Plating | - |
| Material | Plastic |
| Thickness | 0.106" (2.69mm) |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 0.209" (5.31mm) |
| Diameter - Outside | 0.335" (8.50mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | M5 |