| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | MicroPlastics, W |
| RoHS | RoHS |
| Type | Flat |
| Plating | - |
| Material | Nylon |
| Thickness | 0.139" (3.53mm) |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 0.666" (16.92mm) |
| Diameter - Outside | 0.957" (24.31mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | - |
| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | MicroPlastics, W |
| RoHS | RoHS |
| Type | Flat |
| Plating | - |
| Material | Nylon |
| Thickness | 0.139" (3.53mm) |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 0.666" (16.92mm) |
| Diameter - Outside | 0.957" (24.31mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | - |