| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | MicroPlastics, M |
| RoHS | RoHS |
| Type | Flat |
| Plating | - |
| Material | Nylon |
| Thickness | 2.000" (50.80mm) |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 0.945" (24.00mm) |
| Diameter - Outside | 0.331" (8.40mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | M8 |
| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | MicroPlastics, M |
| RoHS | RoHS |
| Type | Flat |
| Plating | - |
| Material | Nylon |
| Thickness | 2.000" (50.80mm) |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 0.945" (24.00mm) |
| Diameter - Outside | 0.331" (8.40mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | M8 |