| Package | Box |
|---|---|
| Series | |
| RoHS | RoHS |
| Type | Flat |
| Plating | - |
| Material | Steel |
| Thickness | 0.032" (0.81mm) |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 0.441" (11.20mm) |
| Diameter - Outside | 0.886" (22.50mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | - |
| Package | Box |
|---|---|
| Series | |
| RoHS | RoHS |
| Type | Flat |
| Plating | - |
| Material | Steel |
| Thickness | 0.032" (0.81mm) |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 0.441" (11.20mm) |
| Diameter - Outside | 0.886" (22.50mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | - |