| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | MicroPlastics, M |
| RoHS | RoHS |
| Type | Flat |
| Plating | - |
| Material | Nylon |
| Thickness | 0.197" (5.00mm) |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 2.756" (70.00mm) |
| Diameter - Outside | 2.933" (74.50mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | M64 |
| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | MicroPlastics, M |
| RoHS | RoHS |
| Type | Flat |
| Plating | - |
| Material | Nylon |
| Thickness | 0.197" (5.00mm) |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 2.756" (70.00mm) |
| Diameter - Outside | 2.933" (74.50mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | M64 |