| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | MicroPlastics, FW |
| RoHS | RoHS |
| Type | Flat |
| Plating | - |
| Material | Nylon |
| Thickness | 0.124" (3.15mm) |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 0.705" (17.91mm) |
| Diameter - Outside | 0.926" (23.52mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | - |
| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | MicroPlastics, FW |
| RoHS | RoHS |
| Type | Flat |
| Plating | - |
| Material | Nylon |
| Thickness | 0.124" (3.15mm) |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 0.705" (17.91mm) |
| Diameter - Outside | 0.926" (23.52mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | - |