| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | MicroPlastics, M |
| RoHS | RoHS |
| Type | Flat |
| Plating | - |
| Material | Nylon |
| Thickness | 0.122" (3.10mm) |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 0.528" (13.41mm) |
| Diameter - Outside | 1.323" (33.60mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | M12 |
| Package | Bulk |
|---|---|
| Series | MicroPlastics, M |
| RoHS | RoHS |
| Type | Flat |
| Plating | - |
| Material | Nylon |
| Thickness | 0.122" (3.10mm) |
| Part Status | Active |
| Diameter - Inside | 0.528" (13.41mm) |
| Diameter - Outside | 1.323" (33.60mm) |
| Thread/Screw/Hole Size | M12 |