| Series | B300 |
|---|---|
| RoHS | RoHS |
| Type | USB 3.1 |
| Memory Size | 4GB |
| Memory Type | FLASH - NAND (SLC) |
| Part Status | Active |
| Speed - Read | 38MB/s |
| Speed - Write | 28MB/s |
| Size / Dimension | 67.70mm L x 17.00mm W x 8.00mm H |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Series | B300 |
|---|---|
| RoHS | RoHS |
| Type | USB 3.1 |
| Memory Size | 4GB |
| Memory Type | FLASH - NAND (SLC) |
| Part Status | Active |
| Speed - Read | 38MB/s |
| Speed - Write | 28MB/s |
| Size / Dimension | 67.70mm L x 17.00mm W x 8.00mm H |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |